Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.
Reference
Radek a Bára Sobíškovi

Proč spolupracujeme s kanceláří pana Brože? Protože mít peníze v cajku se vyplatí a my pak víme, co si můžeme dovolit koupit. Zároveň je fajn investovat finanční prostředky, neboť budeme mít v budoucnu více peněz. Je pro nás příjemné mít finance pod kontrolou, protože máme klid na duši.

Reference
Otakar a irena vichovi

Věřím, že je nás většina. Nedůvěřivých k radám, jak se starat o své finance. Pan Brož nám zpracoval finanční analýzu, analýzu našich výdajů, nákladů a rezerv. Při osobních jednání nás přesvědčil ke změně naše portfolia a k efektivnějšímu využití našich rezerv a financí. Věříme tomu, že toto rozhodnutí bylo správné a v budoucnu nám naše peníze vydělají více, než tomu bylo před seznámením se s panem Brožem. S panem Brožem se pravidelně setkáváme a vyhodnocujeme naši finanční situaci. Myslíme si, že spolupracovat s kanceláří pana Brože, se vyplatí každému, kdo upřednostňuje cílenou zodpovědnou práci s financemi oproti spekulativním krátkodobým rozhodnutím.

Reference
Martin a jaroslav novotní

S kanceláří pana Brože spolupracujeme dlouhodobě a poslední dva roky velmi intenzivně. Naše schůzky jsou častější a pravidelné, hodně věcí řešíme i přes telefon a máme díky tomu lepší přehled nad našimi financemi. Pan Brož nám nastavil měsíční hospodaření, rozdělil peníze na „naše“ a „cizí“ a kontroluje, zda jsme schopni naše plány plnit. Je to velmi intenzivní spolupráce, která někdy byla i bolestivá a museli jsme hodně změnit pohled na naše finance a hospodaření. Ale už teď je vidět, že dokážeme generovat nějaké úspory a přemýšlet o financích, které nám každý měsíc přijdou na účet. Vše se snažíme promýšlet a evidovat, čímž se nám daří dobře plánovat do budoucna. Jsme rádi za všechny rady a tipy, které od pana Brože dostaneme. Velmi dobré je, že dokáže pohotově reagovat na situaci na finančním trhu. Takto nějak si představujeme spolupráci s finančním poradcem.

Reference
Stanislav zimprich

Ruku na srdce, jsem lenoch. Na všechno mám svoje lidi. A kancelář pana Brože mi vydělává peníze aktuálně více než já sám v mé práci.

Reference
Petra Lukešová

Milá Dagmar,
moc Vám děkuji za osobní přístup nejen po finanční stránce. To, že se dokážete vcítit do situace, ve které se člověk nalézá, je nesporná výhoda. Velice si vážím Vašich odborných rad, díky kterým po dlouhých letech pociťuji stabilitu, finanční nezávislost a potenciál do budoucích let. Děkuji za Vaši flexibilitu a ochotu řešit skoro kdykoli cokoli :-)
Jsem moc ráda, že jsem Vás potkala, těším se na další spolupráci a přeji Vám, ať se daří v pracovním i osobním životě.

Petra Lukešová

-> klientka Dagmar Eibnerové