jaroslav brož finančně investiční poradenství

Jsem čtyřicátník, který si prochází tou nejlepší školou a to školou života. Jelikož se pohybuji v rychle se měnícím prostředí, jsem otevřený změnám, a neznám lepší inspiraci, než je samotná akce.

jaroslav brož finančně investiční poradenství

o mně

V oboru financí se pohybuji od roku 2011. Věřím, že vědomé zacházení s penězi, které začíná hospodařením, následuje tvorbou rezerv a budováním finančních aktiv, jsou klíčovými dovednostmi pro spokojenější, naplněnější a bohatší život. Službu, kterou pro své klienty vykonávám, beru jako životní styl a poslání zároveň. Proto mi dává smysl vykonávat ji řádně, odpovědně a tím budovat s klienty dlouhodobý vztah, který je postaven na oboustranném partnerství. Finanční gramotnost vnímám jako soubor znalostí, které by měl znát každý, kdo chce mít svůj život pod kontrolou a řídit ho tím správným směrem.

Najdete mě také přímo na webu Partners
www.partners.cz/mgr-jaroslav-broz

nebo na webu denfinancnigramotnosti.cz
www.denfinancnigramotnosti.cz/advisor_detail/77
 
 

online projekt - peníze v cajku

Školení finanční gramotnosti

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučíme vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsme tu pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.